درباره ما

صاحب امتیاز

به فروشگاه اینترنتی pmkala.ir ‌خوش آمدید. فروشگاه pmkala با بهره‌گیری از تجربه چند ساله خود در زمینه فروش توانسته مشتریان زیادی را در سطح منطقه به خود جذب نماید. در ادامه روند گسترش فروشگاه نسخه اینترنتی pmkala راه‌اندازه شده است تا کاربران راحت‌تر از قبل کالا‌های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

امتیاز فروشگاه متعلق به یوسف قیاسیان است.

فروشگاه pmkala‌ در چند زمینه مختلف فعالیت می‌نماید

  • کالای دیجیتال: فروشگاه pmkala به طور تخصصی در زمینه‌های مختلف رایانه‌ای من جمله فروش قطعات فعالیت می‌نماید. کالاهایی چون لپ‌تات و لوازم جانبی، رایانه رومیزی و قطعات و ملزومات آن و ماشین‌های اداری مانند چاپگر و اسکنر در حیطه فعالیت‌های pmkala قرار میگیرند.
  • مواد غذایی: با توجه به گسترش فروشگاههای اینترنتی و از طرفی اهمیت زمان در زندگی مدرن فروشگاه pmkala در راستای راحتی کاربران خود تصمیم گرفته است تا نزدیک‌ترین سوپرمارکت به منزل شما را افتتاح نماید. در این سوپرمارکت مشتری می‌تواند نیاز روزمره خانواده خود را تامین نموده و از مراجعه حضوری به سوپرمارکت بی‌نیاز شود.
  • دوچرخه: برای علاقمندان به ورزش دوچرخه‌سواری و افرادی که تصمیم دارند به جای وسائل نقلیه آلاینده از یک وسیله پاک استفاده نمایند فروشگاه pmkala با نازل‌ترین قیمت با کیفیت‌ترین دوچرخه‌های روز را ارائه می‌کند.